Hakkımda

Merhaba! Ben Emre Güven, 1996 yılında Samsun'da dünyaya geldim ve Rizeliyim. 15 Yılı aşkın süredir grafik tasarım ve front-end geliştirme ile ilgileniyor, 10 yılı aşkın süredir profesyonel hizmet sağlıyorum.

Küçük uğraşlarla başladığım bu yolculukta basamakları adım adım çıkarken para ile satın alınamayacak tecrübeler kazandım. Basamakların hiç bir zaman sonu olmadığını bilerek her daim ilerlemeyi hedeflemekteyim.

Sektörde geçirdiğim o uzun süreç, bana sadece teknik beceriler kazandırmakla kalmadı, aynı zamanda yaratıcı düşünme ve estetik anlayışımı da geliştirdi. Aynı zamanda bir çok insan ve bir çok karakterle beni karşı karşıya getirerek bana farklı yaklaşımlar kazandırdı.

İşlerimde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflerken, onların ihtiyaçlarına en uygun ve yenilikçi çözümleri sunmaya çalışıyorum.

Yapmış olduğum bu meslekte, her zaman daha iyiyi hedefleyerek, kullanıcı deneyimini zenginleştirecek ve markaların hikayelerini en etkili şekilde anlatacak çözümler üretmeye odaklanıyorum.

Kendimi sürekli geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye açık biri olarak, sektördeki son trendleri ve teknolojileri yakından takip ediyorum. Her zaman yenilikçi ve yaratıcı olmayı hedefleyerek, bunu çalışmalarıma yansıtıyorum.

Kısaca Özetleyelim Neler Yaptım?
500+ Mutlu Müşteri
1000+ Çalışma
500+ Değerlendirme
10+ Yıllık Tecrübe