Grafik Tasarım
#DikkatÇekiciOl

Grafik Tasarım

Kaliteli tasarım her zaman güzel bir yatırımdır. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız teklif alabilirsiniz.

Photoshop
Photoshop PSD
Adobe Xd
Adobe Xd XD
Illustrator
Illustrator AI
Figma
Figma FIG
Logo
Web/Mobil Arayüz
Konu Tasarımı
Kurumsal Kimlik
Post/Story
Banner/Slider
VE FAZLASI

Özgün ve yenilikçi tasarım anlayışı ile markanıza, projenize ve fikirlerinize kaliteli bir dokunuş yaparak sizleri rakiplerinizden bir adım daha önde tutuyorum. Yapılan her işi benimseyip çalışmalarda en iyi sonucu almanıza özen gösteriyorum. 10 Yılı aşkın grafik tasarım tecrübesi ile sizlere profesyonel olarak hizmet sağlamaktayım.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Çalışabiliriz?

Teklif Al butonuna tıklayıp açılan sayfadan formu doldurabilir veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Teklif taleplerine en geç 3 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Çalışmalar Hangi Formatta Teslim Edilir?

Çalışmalar kullanılan programın çalışma dosyası, pdf, png, jpg formatlarında teslim edilmektedir.

Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Teslimat süresi iş yoğunluğuna ve çalışma içeriğinin iş yüküne göre belirlenmektedir. Teslimat işlemi beklenmedik bir olumsuzluk dışında asla gecikmez.

Revize Hakkı Mevcut Mu?

Revize hakkı anlaşma şartlarına göre belirlenmektedir. Anlaşma içerisinde bulunmayan bir çalışmada revize talebi için ek ücret alınır.

İptal ve İade Yapılabilir Mi?

Ödeme sonrası henüz işe başlanmadıysa iptal mümkündür. Eğer çalışmaya başlandıysa sürece bağlı olarak değerlendirilebilir ancak kesin değildir.

Grafik tasarım işlerinde maalesef iade gibi bir durum söz konusu değildir.